museum-digitalВолинська область
CTRL + Y
ru
Музей сучасного українського мистецтва Корсаків Графіка західний художній осередок [01-Г-0609]
Остафійчук Іван, «Гончар», 1978 р. в. (Музей сучасного українського мистецтва Корсаків CC BY-NC-SA)
Происхождение/Права: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків (CC BY-NC-SA)
1 / 1 Предыдущие<- Далее->

Остафійчук Іван, «Гончар», 1978 р. в.

Процитировать эту страницу Подробнее об этом собрании (документ) (PDF) Рассчитать расстояние до текущего местоположения Архивные версии Добавить к сравнению Графический вид

Описание

Народився у Тростянці, Снятинського району на Івано-Франківщині в передгір‘ї гуцульських Карпат. Батьки, Анна (з дому Павлюк) та Василь Остафійчуки, були звичайними карпатськими селянами.
Здобувши загальну середню освіту, розпочав своє сходження у мистецтво у Вижницькому училищі прикладного мистецтва (1957—1960) та Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва (1960—1965) на відділі текстилю. Навчався фаху в Карло Звіринського та Романа Сельського, а згодом консультувався з ними із творчих питань. Ще в студентські роки розпочав виставкову практику, яку згодом поєднав із роботою графіка-ілюстратора. У 1960-х роках спеціалізувався в графіці, малярстві, художньому текстилі й кераміці.
Молодий художник стає членом Львівського відділення Спілки радянських художників України.

Материал/Техника

папір, офорт

Размеры

44х32

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків

Объекты из: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків відкрили 24 серпня 2018 року. Музей має площу 12 500 метрів квадратних, складається із 16 залів та...

[Состояние информации: ]

Примечания по использованию и цитированию

Представленная здесь текстовая информация может использоваться бесплатно в некоммерческих целях при условии указания источника. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Пожалуйста, указывайте в качестве источника не только интернет-представительство, но и название музея. Права на изображения указаны под большими изображениями (которые доступны при нажатии на маленькие изображения). Если там не указано ничего другого, действуют те же правила, что и для текстовой информации. Любое коммерческое использование текста или изображения требует согласования с музеем.